Světová výstava v Praze a Ericova poslední výstava! ;)

Velkolepá nádherná SVĚTOVÁ VÝSTAVA pořádaná v Praze 25. a 26.10.14 po 14 letech a pro nás první účast na světové výstavě. Pan Eric Reijers, který vše elegantně moderoval, posuzovatelé s nelehkým úkolem a obdivuhodná práce všech stevardů. Natáčení a focení zúčastněných profesionálů, veliká návštěvnost a to taková - že se nedalo leckdy ani projít.... Vybrané prostory - Hala 1 PVA v Letňanech byly reprezentativní a pro tuto výstavu vhodné. Příjemné setkání se známými tvářemi a milé poznání nových chovatelů ;)

Náš trpělivý, zlatý, diamantový SC Eric Novohradská růže, CZ byl ve třídě 1 a naše milá sladká GIC Athéna Yá Moasi, CZ ve třídě 3. Oba kočičáky posuzoval pan Alexey Shchukin, NL. Eric dostal Čestnou cenu HP (HP je Čestné uznání v Čechách, EP - evropské a PH americké Čestné uznání) s velice pozitivním hodnocením a byl vybrán do roztřelu. Athéna obdržela také velice pozitivní hodnocení EX 1, CACS a také byla vybrána do roztřelu. Děkujeme za krásné hodnocení ;)

Tato světová výstava byla Ericova první a zároveň poslední ze všech výstav. Bylo to neplánované, ale velkolepé rozloučení právě v den, kdy měl Eric svátek a doma měl 5 čtyřdenní miminka s naší Roxynkou ;) Erínka milujeme pro jeho fantastickou povahu a jsem ráda, že si už může jenom užívat ;). Erínku DÍKY DÍKY MOC!

Nechtělo se mi od čerstvě narozených (čtvrtečních) koťátek, ale Roxynka je jedinečná maminka a díky spolupráci všech jsme vše zvládli dokonale a tak jsem byla ráda, že jsme se zúčastnili ... VELKÉ DÍKY za pomoc Vladimírovi a jeho synovi Nikolasovi a mému synovi Richardovi ;)

 

K Diplomům se rozdávali krásné (ty větší) kokardy. Pohár pro Erica od nás k jeho Čestnému titulu PH ;)

další foto: