MVK Vídeň

Díky Alli a tímto jí moc děkujeme, jsme téměř po roční pauze opět vyjeli na výstavu ;)

Příjemné přijetí proběhlo hned zpočátku výstavy a to při přejímce panem veterinářem, v jehož tváři se zrdcadlila zkušenost, odbornost a empatie ke kočičákům v jednom. Bylo to poprvé, kdy byli naši kočičáci u přejimky absolutně v pohodě.
Naši oba kočičáci po oba dny 9. a 10.11.13 byli ohodnoceni EX 1 a... V sobotu nás posuzoval sympatický italský posuzovatel Comorio Luigi a líbila se mu víc Athéna (EX1 CAC) než Eric (její otec) EX1 CACIB. Výběrem do nominace ale bohužel neprošla...
V neděli byla Athéna posouzena na EX1 CAC opět. Eric byl již v třídě 5. nominován do BIS (EX1 CAGCIB). Byl nervózní a tak jsem paní posuzovatelku Friskovec Thea prosila, ať nás do nominace ani neposílá, ale bylo nám řečeno, ať to zkusíme. Vystavoval ho bohužel švýcarský stevard (s culíčkem). Držel ho s úšklebky s vyloženě negativním přístupem k Ericově nervozitě - čímž ji podpořil.... a už v průběhu hlasování ho strčil do klece! Děkujeme za profesionální přístup! ...
Kolem nás na výstavě byli moc příjemní chovatelé, kteří se s námi podělili o své dlouholeté odborné rady a zkušenosti. Moc si toho ceníme a vážíme.
V neděli byla naštěstí návštěvnost na výstavě mnohem vyšší než v sobotu. A posudky se v neděli tak jako většinou na všech příjemných výstavách rozdávali dříve - 15 min před pátou, super.
 
Závěrem, do Vídně i zpět na Prahu se jelo v pohodě. Ubytování v Gartenhotel Gabriel City pět minut jízdy od výstavy bylo četně personálu a snídaní útulné a příjemné.
 
Z výstavy jsme měli úžasný pocit a už se těšíme na ty další ;)