MVK Most

Na MVK v Mostě jsme jeli o půl kilo štíhlejší v případě Erica a o nějaké to deko u Athény. A s novým poutačem na klec ;)

Výstava pořádaná 10. a 11.5.2014 v zimním stadionu v Mostě proběhla ve sportovním duchu. Byla jsem ráda, že jsme byli s kočičáky přijati i po uzávěrce. Nové velké klece jsou pro kočičáky praktické. Sportovní haly kde je prostor a není vedro, jsou příjemné. Nabídka dobrého oběda a občerstvení poblíž byla fajn.

V sobotu naše šelmičky posuzovala paní Elian Beverly, RO. Eric obdržel svůj první EX1 CACS a samá EX ve svém hodnocení a celkový dojem - Excelentní, sladký, ale velká váha (stále!).  Což se promítlo i v posuzování druhý den u pana Peltonen Martti, SE, který Erica posoudil pouze EX1 .... Výsledek mě mrzel o to více, že jsme poctivě na dietě. O to důsledněji budeme bojovat dále! ;)

Athéna u stejných posuzovatelů obdržela 2x CAGCIB a v sobotu "šla" do rozstřelu, který nakonec proběhl bez ní, takže nevím s jakým výsledkem...

 

Roztomilá kokarda u Diplomů byla příjemným překvapením. Úžasné bylo rozdávání Diplomů v brzkou dobu.

Výstava se nám líbila.

Potěšil nás zájem ze strany České televize o naše Mau. Na výstavě si je nafotil sympatický pan fotograf a během týdne si naše miláčky natočil jejich kolega ze štábu přímo u nás doma. Jde o natáčení osmidílného pořadu pro děti s názvem "Kocour Mour poznává své příbuzné" na ART TV. Naši Mau by se údajně měla objevit v osmém díle. Přejeme tvůrcům mnoho úspěchů a budeme se těšit na výsledek! ;) Pokud to bude reálné, vytvořím zde odkaz.

Ubytování v hotelu Asas - nedoporučujeme.

Další Foto: výstavy -2014

Fotografie od: pana Zdenka Gorgoňe, děkujeme!  Posuzovatelka: paní Elian Beverly, RO, Kočka: IC Athéna, Ya Moasi, CZ  ;)