MVK Brno 2014

26. a 27. 4.2014 proběhla příjemná výstava v Brně. Výstavu pořádala paní Arcanidu a jedním z posuzovatelů byl všemi oblíbený pan Reijers, ale i ostatní posuzovatelé byli moc fajn. Výstava se od všech ostatních lišila tím, že byla dobře zorganizovaná, rozpis kam k posouzení byl přímo v katalogu, diplomy rozdávala paní Arcanidu těm kteří nepostoupili do BIV před představením vítězů, takže žádné zbytečné a dlouhé fronty.... a samotná výstava nebyla časově zbytečně prodlužovaná, úžasné! ;)

Náš Eric po oba dva dny dostal CAGPIB, a to i přesto, že je dobře "živený" a se stal Grandinteršampionem. V sobotu ho posuzoval pan de Bruijn Ad, NL a v neděli Saarela Veikko, FI. Erínka milujeme i bez titulu a jeho názor? Hlavně že je doma v pohodě nejlépe na klíně či v náruči a má svou dobrou mňamku.  ;)

Ericova dcera Athéna po oba dva dny dostala své první CAGPIB a v neděli i s nominací.

Potěšení a velkou radost jsme měli ze setkání s úžasným panem Bobčíkem, který přijel v neděli s Aháčkem (Ericův syn - náš první vrh A). Aháček je nádherně štíhlý wink,  byl také nominovaný a vyhrál BIV! Aháčkova třetí účast na výstavě v Čechách mu přinesla titul Championa. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů, ale především mnoho zdraví, lásky a pohody.

Ubytování v Penzionu Levandule bylo útulné, precizně zrekonstruované, čisté a jen 5 min od výstavy. A paní majitelka byla moc úžasná.

Fotogalerie zde:  výstavy-2014

 

ERICOVA DIETA

Z výstavy v Brně jsem si vzala hodně k srdci fakt, že náš Erínek je až moc dobře živený. Upřímně na našich kočičácích nešetříme. V mrazáku libové srnčí, občas hovězí panenka ... , prémiové masové konzervy a granule s vysokým obsahem masa.

A tak i našim kočičákům začala dietka. Dietu je třeba zvolit rozumně, krůček po krůčku. V jídelníčku nyní převládá (přemražené) libové maso, granule v mini dávkách.

Eric od výstavy v Brně do výstavy v Mostě zhubnul půl kila!!! Cítí lépe a s radostí nám to předvádí. Postupně, s mírou a důsledně v dietě pokračujeme...

Paradoxem je, že Urschula - Roxynka, která výstavy nesnáší, je ze všech tří nejméně "žravá" a je nejštíhlejší a nejkrásnější... ;)

 

 Eric: "můj názor na ideální váhu..." ?!                                                                                                                                   SRNČÍ LIBOVÉ MASO :