VRH "B"  narozen  22.10.2014

SC ERIC NOVOHRADSKÁ RŮŽE,CZ       IC URSCHULA VON SKARRABÄUS*CH

                                                            

Více fotek z vrhu B v galerii:    kotata-vrh-litter-wurf

  VRH "A"  narozen  6.5.2012

 

    CH ERIC NOVOHRADSKÁ RŮŽE,CZ       IC URSCHULA VON SKARRABÄUS*CH

                                                                  

Nadšencům se stejným zaměřením

Vážným a seriozním zájemcům nabízíme koťátka od 13. týdne. Je možné vybrat si kotě pro výstavy, chovatelství či obojí, nebo jen na domácího mazlíčka. Z důvodu vzácnosti a málopočetnosti tohoto krásného plemene upřednostňuji zájemce se zájmem o chov, ať již v naší zemi či v zahraničí. Osobní setkání zájemce ještě před samotným odběrem našich koťátek vždy ráda uvítám. Setkání je ideální po druhém očkování což je ve 12. - 13.  týdnu od narození koťátek z důvodu jejich tvořící se imunity a zdraví. Fotky a rezervaci koťátek budu aktualizovat v nabídce koťat. Vítám, pokud si jméno koťátka, které začíná písmenem aktuálního vrhu, vymyslí samotní zájemci. Koťátka od nás do nových domovů odcházejí samozřejmě vymazlená, socializovaná, odčervená, 2x očkovaná, s PP a se svojí výbavičkou.

Ve věku 1 - 2  měsíců koťátek je  možná domluva s vážnými zájemci na závazné rezervaci. Předkupní smlouva a následná smlouva je samozřejmostí. Rezervace a záloha (čtvrtina ceny) je závazná pro obě strany. Záloha je obvykle nevratná to z toho důvodu, že následně odmítáme opět další vážné zájemce. Vratná je pouze v případě nedej bože změny zdravotního stavu koťátka - vznikého u nás. Odběr může být i po přejímce koťete u veterináře. V případě zájmu o kotě na mazlíčka doporučujeme a zajistíme kastraci u našeho veterináře po uzavření smlouvy a uhrazení celé ceny + ceny za kastraci. Kastrace není nutná, pokud si jí zájemce nepřeje. Vše je smluvně opatřeno.

Všem novým majitelům koťátek EM samozřejmě ráda kdykoliv poradím s čímkoli bude třeba. Vždy jsem a budu nesmírně šťastná za každou zprávu o tom, jak se našim miminkům daří a jak se zapojují do nové rodiny, četně jejich aktuálních fotografií, které v případě zájmu zveřejním na našem webu ;)

..."Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. Jsi zodpovědný za svou růži"...   Antonie de Saint- Exupéry: Malý Princ